Newsy

Logan: Wolverine w czarno-białym wydaniu na Blu-ray?

"Logan: Wolverine"
"Logan: Wolverine"

„Logan: Wolverine” podobnie jak „Mad Max: Na drodze gniewu” w czarno-białym wydaniu? Być może na nośniku Blu-ray / Ultra HD Blu-ray?

Film „Logan: Wolverine” jest już wyświetlany w niektórych krajach w kinach, w trakcie kampanii reklamowej poprzedzającą premierą kinową zarówno reżyser James Mangold jak i Hugh Jackman dodawali do portali społecznościowych czarno-białe zdjęcia z filmu. Reżyser widowiska James Mangold został spytany przez jednego fana na portalu Twitter „Czy zostanie wydanie czarno-biała wersja filmu Logan?„, reżyser odpowiedział krótko „Pracujemy nad tym…„.

Najnowsze przygody Wolverine’a w monochromatycznym wydaniu nie będą pierwsze, film „Mad Max: Na drodze gniewu” w wysoko oktanowej wersji „Black&Chrome” trafił na nośniki Blu-ray / Ultra HD Blu-ray oraz DVD, czyżby „Logan: Wolverine” także szedł jego śladami? Czas pokaże.

„Logan: Wolverine” z dźwiękiem Dolby Atmos na Blu-ray?

Warto nadmienić iż najnowsze film o Loganie został mixowany zgodnie z dźwiękiem Dolby Atmos, także jest duże prawdopodobieństwo iż na fizycznych nośnikach usłyszymy wyżej wymienioną bezstratną ścieżkę audio. Polskim dystrybutorem wydania Blu-ray filmu będzie Imperial CinePix.

Polska premiera kinowa filmu „Logan: Wolverine” już 3 marca 2017r!

Reżyserem filmu jest James Mangold, scenariusz do filmu napisali: Michael Green, Scott Frank, James Mangold. W głównych rolach w filmie wystąpili: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Eriq La Salle. W polskich kinach film będzie emitowany od jutra (03.03.2017).