Zapowiedzi

”The Walk: Sięgając chmur” blu ray na początku lutego!

Film ”The Walk: Sięgając chmur” trafi na nośniki blu ray już 3 lutego!

Dystrybutorem filmu ”The Walk: Sięgając chmur” jest Impterial CinePix. Film zostanie wydany w wersji jedno-płytowej (dostępna tylko wersja 2D filmu) oraz dwupłytowej (dostępna wersja 2D i 3D). Najwyższa jakość dźwięku jaką otrzymamy wraz z wydaniem to angielski DTS-HD Master 5.1, oczywiście otrzymujemy także polskie napisy i lektora. Format obrazu: 2.39:1. Dokładna data premiery na blu ray i blu ray 3D to 03.02.2016.

Wydanie na dwóch płytach Blu-Ray (film w wersji 2D oraz 3D) możecie zamawiać już w empik.com, w cenie: 89,99 zł – link tutaj.

[buybox-widget category=”movie” name=”the walk sięgając chmur” info=”robert zemeckis”]
walk-siegajac-chmur-3d-bd
”The Walk: Sięgając chmur” okładka Blu-Ray polskiego wydania, dystrybutor: Imperial CinePix.

Film ”The Walk: Sięgając chmur” to produkcja bazująca na prawdziwych wydarzeniach, przedstawia historię francuskiego artysty Philippe’a Petita który dokonał praktycznie niemożliwego… w roku 1974 przeszedł po linie między wieżami WTC (World Trade Center). Film wyreżyserował Robert Zemeckis (Forrest Gump, Cast Away poza światem) w rolach głównych w filmie wystąpili: Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon, James Badge Date, Ben Schwartz, Steve Valentine, Mark Camacho, Benedict Samuel. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od 9 października 2015 roku.