Zapowiedzi

Strażnicy Galaktyki vol. 2 – Premiera Blu-ray / Blu-ray 3D w tym miesiącu!

Strażnicy_Galaktyki_2
Strażnicy_Galaktyki_2

Premiera na nośnikach Blu-ray oraz Blu-ray 3D filmu „Strażnicy Galaktyki vol. 2′ już 20.09.2017.

Dystrybutorem wydania na nasz Polski rynek jest Galapagos. Film „Strażnicy Galaktyki vol. 2” zostanie wydany na nośniki Blu-ray oraz Blu-ray 3D. Aktualnie brakuje informacji od dystrybutora na temat wydania na płytach Blu-ray 4K, zagranicami naszego kraju takie wydanie będzie dostępne. W polskim wydaniu na płycie Blu-ray otrzymamy stratną ścieżkę audio DTS-HD HR 5.1, co ciekawe w zagranicznych wydaniach będzie dostępna bezstratna ścieżka audio DTS-HD MA 7.1 natomiast wydanie filmu na Blu-ray 4K otrzyma Dolby Atmos. Oczywiście w naszym wydaniu otrzymamy polskie napisy oraz w tym przypadku dubbing.

Materiał dodatkowe zawarte na płycie Blu-ray:

  • Reportaże z planu filmowego
  • Teledysk „Guardians Inferno”
  • Gagi
  • Sceny usunięte i niewykorzystane
  • Komentarz Audio

Film „Strażnicy Galatyki vol. 2” na fizycznych nośnikach Blu-ray oraz Blu-ray 3D możecie zamawiać w przedsprzedaży w sieciach sklepów empik.com – LINK TUTAJ.

"Strażnicy Galaktyki vol. 2" Okładka Polskiego wydania Blu-ray. W środku jedna płyta Blu-ray z filmem w wersji 2D.
„Strażnicy Galaktyki vol. 2” Okładka Polskiego wydania Blu-ray. W środku jedna płyta Blu-ray z filmem w wersji 2D.
"Strażnicy Galaktyki vol. 2" Okładka Polskiego wydania Blu-ray 3D. W środku dwie płyty Blu-ray z filmem w wersji 2D oraz 3D.
„Strażnicy Galaktyki vol. 2” Okładka Polskiego wydania Blu-ray 3D. W środku dwie płyty Blu-ray z filmem w wersji 2D oraz 3D.

„Strażnicy Galaktyki 2” to film w reżyserii James’a Gunn’a który także napisał scenariusz do filmu. W rolach głównych w filmie wystąpili: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Kurt Russell, Michael Rooker, Karen Gillan. W polskich kinach film był emitowany od 5 maja 2017 roku. Premiera na nośnikach Blu-ray oraz Blu-ray 3D już 20 września bieżącego roku.