Zapowiedzi

”W samym sercu morza” w kwietniu na Blu-Ray!

Film w samym sercu morza pojawi się na nośnikach Blu-Ray już w kwietniu!

Dokładna data premiery na nośnikach blu ray oraz blu ray 3D odbędzie się 08.04.2016. Dystrybutorem filmu ”W samym sercu morza” (”In the heart of the sea”) jest firma Galapagos. Najwyższa bezstratna jakość dźwięku którą otrzymamy z wydaniem na BD to angielski Dolby Atmos, wraz z wydaniem otrzymamy także polskiego lektora oraz polskie napisy. Format obrazu wydania to 1.85:1 / 16:9. Do dyspozycji mamy dwa wydania w amarayu, pierwsze na jednej płycie blu ray z filmem w wersji 2D, natomiast drugie wydanie jest na dwóch płytach blu ray z filmem w wersji 2D oraz 3D.

Dodatki w wydaniu:

  • Dziennik kapitański Rona Howarda- relacja z kręcenia filmu opowiedziana przez ekskluzywne zdjęcia z planu zdjęciowego i posty reżysera z oficjalnego konta na twitterze- Chris Hemsworth oraz Benjamin Walker opowiadają o swojej rywalizacji postaci w filmie- Odkryj prawdziwą historię o odwadze i obsesji, która zainspirowała autora książki Moby Dick- sceny usunięte oraz sceny rozszerzone.

Film ”W samym sercu morza” możecie już zamawiać w przedsprzedaży w empiku, cena za wydanie na jednej płycie blu ray z filmem w wersji 2D kosztuje 75,99 zł, link tutaj.

w-samym-sercu-morza-blu-ray
Okładka jedno płytowego wydania blu ray, z filmem w wersji 2D.
w-samym-sercu-morza-blu-ray-3d
Okładka dwu płytowego wydania blu ray, z filmem w wersji 2D oraz 3D.

W samym sercu morza” to film w reżyserii Rona Howarda, film jest luźno oparty na podstawie książki ”Moby Dick” autorstwa Melville’a. W głównych rolach w filmie wystąpili: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy. Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland, Paul Anderson. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od 4 grudnia 2015 roku.