Zapowiedzi

„Przełęcz Ocalonych” w marcu pojawi się na Blu-ray!

''Przełęcz Ocalonych''
''Przełęcz Ocalonych''

Najnowszy obraz w reżyserii Mel’a Gibson’a „Przełęcz Ocalonych” w marcu pojawi się na nośnikach Blu-ray!

Dokładna data premiery Blu-ray to 15.03.2017, dystrybutorem filmu na fizyczne nośniki jest firma Monolith. Wydanie będzie na jednej płycie Blu-ray, najwyższa bezstratna ścieżka dźwiękowa jaką otrzymamy to angielski DTS-HD Master 5.1, w wydaniu oczywiście znajdziemy także polskiego lektora oraz napisy.

Film ”Przełęcz Ocalonych” na Blu-ray możecie już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym empik.com w cenie 62,99 zł, link tutaj.

''Przełęcz Ocalonych'' okładka polskiego wydania Blu-ray, dystrybutor: Monolith.
”Przełęcz Ocalonych” okładka polskiego wydania Blu-ray, dystrybutor: Monolith.

Warte odnotowanie jest to iż po raz kolejny Monolith wydaje film w ”okrojonej” wersji na nasz rodzimy rynek, film ”Przełęcz Ocalonych” w wydaniu na rynek USA (lub Wielka Brytania i być może inne kraje) otrzyma bezstratną ścieżkę dźwiękową Dolby Atmos (ew. Dolby TrueHD 7.1), gdzie nasze polskie wydanie będzie ”tylko” z DTS-HD Master 5.1., to jest skandal!

Film ”Przełęcz Ocalonych” („Hacksaw Ridge”) to obraz w reżyserii Mel’a Gibson’a, scenariusz do filmu napisali wspólnie Robert Schenkkan oraz Andrew Knight. W rolach głównych w filmie wystąpili: Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey, Teresa Palmer, Hugo Weaving, Rachel Griffiths, Vince Vaught, Nathaniel Buzolic. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, na prawdziwej postaci Desmond’a Doss’a który podczas bitwie o Okinawę odmówił noszenia broni oraz zabijania Japończyków z powodów religijnych. Premiera kinowa w Polsce odbyła się 4 listopada 2016 roku, premiera na nośniki Blu-ray już 15 marca 2017!