Featured Zapowiedzi

W środę premiera na Blu-ray filmu „Nocne Życie” | Galapagos | Dolby Atmos

"Nocne Życie" ("Live by Night")
"Nocne Życie" ("Live by Night")

Premiera na nośnikach Blu-ray filmu „Nocne Życie” odbędzie się 14.06.2017. dystrybutorem wydania na fizyczne płyty jest Galapagos.

W wydaniu na fizycznym nośniku Blu-ray filmu „Nocne Życie” dystrybutor Galapagos zadbał o fanów najwyższych bezstratnych ścieżek audio. W wydaniu znajdziemy ścieżkę Dolby Atmos, co nas bardzo cieszy. Film zostanie wydany na jednej płycie Blu-ray w której będą oczywiście dostępne Polskie napisy oraz lektor. W wydaniu znajdziemy liczne dodatki o których więcej poniżej:

  • Ludzie nocy: poznaj kodeks moralny gangsterów
  • Anioły o brudnych twarzach wg Dennisa Lahane’a: zbliżenie na bohaterki „Nocnego Życia”
  • Kręcenie klasycznego pościgu samochodowego
  • Komentarz reżysera
  • Sceny niewykorzystane

Film „Nocne Życie” możecie już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym empik.com w cenie 75,99 zł (link tutaj), sprawdź najniższe ceny w ceneo.pl (link tutaj).

"Nocne Życie" Polskie wydanie Blu-ray, dystrybutor: Galapagos
„Nocne Życie” Polskie wydanie Blu-ray, dystrybutor: Galapagos

Live by Night” to film w reżyserii Bena Affleck’a, Affleck napisał także scenariusz do filmu oraz go wyprodukował. Produkcja przybliża nam czasy prohibicji w USA, walkę o władze w gangsterskim półświatku oraz o rasizmie jaki wtedy panował na szeroką skale. W rolach głównych w filmie wysątpili: Ben Affleck, Elle Fanning, Brendan Gleeson, Chris Messina, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Cooper, Chris Sullivan. W Polskich kinach film był emitowany od 13 grudnia 2016 roku, premiera na nośnikach Blu-ray już 14.06.2017. Film „Nocne Życie” okazał się finansową klapą, przy budżecie 108 milionów dolarów amerykańskich zarobił tylko ok. 22 miliony $.