Zapowiedzi

Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy w kwietniu na blu ray!

Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy na nośnikach blu ray w Polsce pojawi się w kwietniu!

Dokładna data premiery na formacie blu ray filmu ”Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” (Star Wars: The Force Awakens) już 21 kwietnia bieżącego roku. Dystrybutorem filmu na polski rynek jest Galapagos.

Najwyższa bezstratna jakość dźwięku którą otrzymamy z wydaniem to angielski DTS-HD Master 7.1, format obrazu wydania blu ray to 1.40:1 / 2.39:1.

Film zostanie wydany na dwóch płytach Blu-Ray, jedna płyta będzie z filmem oraz z dodatkami natomiast druga płyta będzie wyłącznie z dodatkami. Na ten moment brak informacji na temat wydania filmu na nośniku Blu-Ray 3D.

Film możecie już zamawiać w przedsprzedaży w empik.com, cena za dwu płytowe wydanie blu ray wynosi 98,99 zł, link tutaj.

star wars
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – polska okładka blu ray!

Więcej informacji na temat wydania blu ray filmu ”Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” już wkrótce!

gwiezdne_wojny_przebudzenie_mocy_bluray_newspic25

Najnowszy film w uniwersum Gwiezdnych Wojen wyreżyserował J.J. Abrams (”Star Trek”, ”Super 8”).

Scenariusz do filmu napisali: J.J. Abrams, Lawrence Kasdan, Michael Arndt. W głównych rolach w filmie wystąpili: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, OScar Isaac, Lupita Nyongo, Andy Serkis, Simon Pegg. ”Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” to boxoffice’owy hit, film zarobił na całym świecie przeszło 2 miliardy dolarów, w polskich kinach film mogliśmy oglądać od 18 grudnia 2015 roku.