Blu Ray Informacje Recenzje Blu-Ray

Blu Ray 3D recenzja – Strażnicy Galaktyki

Strażnicy Galaktyki 3D – solidne wydanie które warto kupić.

Video/Obraz 3D średnia ocena  ; 4,9/6

Głębia                                                3,5/6
Efekty ‘’ wychodzące z ekranu ‘’           3,5/6
Realizm                                              5,5/6
Detale                                                6/6
Reprodukcja kolorów                           6/6

Film ma nieskazitelnie czystą jakość, obraz przeskakuje z 16:9 na 2.40:1, bitrate MVC to zakres od  9 do 16 mpbs. Jeśli chodzi o efekty trójwymiarowe to jest to solidne wydanie. Ładna przejrzysta głębia dosyć często występująca, efekty wychodzenia z ekranu występują od czasu do czasu i są przyjemne dla oka. Wielka szkoda że Strażnicy Galaktyki nie zostały wydane dużo lepiej (jeśli chodzi o efekty trójwymiarowe) , film jest wypełniony masą efektów specjalnych co można było wykorzystać do 3D.

Audio/Dźwięk ocena 5,5/6

Tradycyjnie otrzymujemy Angielski DTS-HD MASTER 7.1, który jest bardzo dobrze zrealizowany. Soundtrack jest wręcz idealnie dobrany do poszczególnych scen w filmie. Dźwięki są soczyste, wielowarstwowe efekty dźwiękowe są świetnie wykorzystywane przez głośniki surround które mają dużo pracy, film jest wypełniony wartką akcją. Ostatnia scena czy też ucieczka z więzienia to dźwiękowy majstersztyk.  Audio stoi na bardzo wysokim poziomie, materiał niemalże referencyjny.

Werdykt ;

Strażnicy Galaktyki 3D to kolejne bardzo dobre wydanie ze stajni MARVELa , które warto mieć w swojej kolekcji. Bardzo dobre wydanie pod względem Audio / Video , dobrze wypełnione efektami 3D. Z idealnie dobranym soundtrack`iem. Wydanie godne uwagi które warto mieć w swojej kolekcji.

 

Polecam także test blu ray 3D Sin City 2 ; Damulka warta grzechu , bardzo dobre wydanie pod efekty 3D.