Blog

”Mad Max: Na drodze gniewu” doczeka się czarno-białego wydania Blu-ray!

''Mad Max: Na drodze gniewu'' czarno-biała edycja.
''Mad Max: Na drodze gniewu'' czarno-biała edycja.

Film ”Mad Max: Na drodze gniewu” zostanie wydany na Blu-ray w wersji czarno-białej!

Niegdyś informowaliśmy was o planach George’a Miller’a o wydaniu filmu ”Mad Max: Na drodze gniewu” w wersji czarno-białej, reżyser chyba nie rzucał słów na wiatr. Warner Bros. oficjalnie ogłosił iż wydanie Blu-ray filmu o nazwie ”Black and Chrome” w edycji czarno-białej trafi na fizyczne nośniki! Do dyspozycji będziemy mieć dwa wydania. Dzień premiery to 6 grudnia bieżącego roku (informacji na temat polskiego wydania wciąż brak).

Ogromnym szczęściem dla fanów Mad Maxa będzie wydanie ”Mad Max High Octane Collection”, w wydaniu znajdziemy wszystkie cztery filmu o Mad Maxie w tym film ”Mad Max: Na drodze gniewu” w wersji kinowej (kolorowej) na Blu-ray oraz ”Black and Chrome” także na Blu-ray i dodatkowo kolorową wersję filmu w rozdzielczości 4K na Ultra HD Blu-ray. W wydaniu znajdzie się około 5 godzin bonusowych materiałów dodatkowych w tym także materiały z pozostałych wydań filmów serii Mad Max.

W kolekcji ”Mad Max Two film collection” filmu ”Mad Max: Na drodze gniewu” na Blu-ray znajdziemy film na Blu-ray w wersji kinowej (kolorowej) oraz ”Blach and Chrome” czyli czarno-białej.

(wciąż brak informacji na temat polskich dat premier powyższych wydań)

Okładki wydań ”Mad Max Two film collection” oraz ”Mad Max High Octane Collection” poniżej:

''Mad Max: Na drodze gniewu'' kolekcja dwóch wersji filmu, kinowej (kolorowej) oraz ''Black and Chrome'' - czarno-białej.
”Mad Max: Na drodze gniewu” kolekcja dwóch wersji filmu, kinowej (kolorowej) oraz ”Black and Chrome” – czarno-białej.
Kolekcja filmów serii Mad Max (wszystkie części). Film ''Mad Max: Na drodze gniewu'' na Blu-ray oraz Blu-ray 4K w wersji kinowej oraz wersja ''Black and Chrome'' w wydaniu na Blu-ray.
Kolekcja filmów serii Mad Max (wszystkie części). Film ”Mad Max: Na drodze gniewu” na Blu-ray oraz Blu-ray 4K w wersji kinowej oraz wersja ”Black and Chrome” w wydaniu na Blu-ray.

Poniżej nieoficjalny zwiastun wydania ”Black and Chrome”:

Mad Max: Na drodze gniewu” to film w reżyserii wielkiego wizjonera kina George’a Miller’a który odpowiada za całą franczyzę Mad Max. Scenariusz do filmu George Miller napisał wspólnie z Nick’iem Lathouris’em oraz Brendan’em McCarthy’m. W głównych rolach w filmie wystąpili: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Josh Helman, Nathan Jones, Zoe Kravitz, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Abbey Lee, Cournety Eaton. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od 22 maja 2015 roku, warto wspomnieć iż nowy Mad Max zdobył aż cześć Oscarów!