Blog

”Legion Samobójców” kolekcjonerskie wydanie Blu-ray!

''Suicide Squad'' (''Legion Samobójców''
''Suicide Squad'' (''Legion Samobójców''

Film ”Suicide Squad” aka ”Legion Samobójców” dopiero co trafił do naszych rodzimych kin, sieć sklepów amazon ukazała właśnie wydanie kolekcjonerskie filmu na nośnikach Blu-ray!

Premiera kinowa filmu ”Legion Samobójców” odbyła się 5 sierpnia bieżącego roku, sieć sklepów amazon do swojej oferty dołączyła właśnie wydanie kolekcjonerskie filmu na nośnikach Blu-ray, fani będą mieli do wyboru dwa wydania kolekcjonerskie Blu-ray z figurkami Deadshot’a lub Harley Quinn.

W wydaniach Blu-ray oprócz wspomnianych figurek znajdziemy film na Blu-ray w wersji 2D, film na DVD oraz kod upoważniający nas do oglądania filmu online. Dziwi brak filmu na Blu-ray w wersji 3D… Data premiery wydań nie jest jeszcze znana, na ten moment kolekcjonerki są dostępne tylko w przedsprzedaży w sklepach sieci AMAZON.

suicide_squad_bluray_deadshot_legion samobójców
”Legion Samobójców” (”Suicide Squad”) – wydanie kolekcjonerskie Blu-ray – figurka Deadshot

 

suicide_squad_bluray_harley_quinn_legion_samobójców
”Legion Samobójców” (”Suicide Squad”) – wydanie kolekcjonerskie Blu-ray – figurka Harley Quinn

Reżyserem oraz scenarzystą filmu ”Legion Samobójców” (”Suicide Squad”) jest David Ayer (”Furia”) w polskich kinach film jest wyświetlany od 5 sierpnia bieżącego roku. W rolach głównych w filmie wystąpili: Will Smith (Deadshot), Jared Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick flag), Viola Davis (Amanda Waller), Cara Delevingne (Enchantress), Jai Courtney (Kapitan Boomerang). Dokładna data premiery na nośnikach Blu-ray, Blu-ray 3D czy Ultra HD Blu-ray 4K nie jest jeszcze znana.