Ghost in the Shell – amerykańska premiera Blu-ray już w lipcu!

Ghost in The Shell

Debiut na nośnikach Blu-ray, Blu-ray 4K oraz Blu-ray 3D filmu „Ghost in the Shell” 25 lipca 2017 roku na rynku amerykańskim.

W wydaniu Blu-ray znajdziemy około 50 minut materiałów dodatkowych będą to między innymi materiały zza kulis, wywiady z reżyserem, aktorami oraz materiały na temat efektów specjalnych. Zarówno na płycie Blu-ray 2D/3D jak i Ultra HD Blu-ray znajdziemy bezstratną ścieżkę audio Dolby Atmos. Na dzień dzisiejszy brak informacji na temat Polskiej premiery.

Ghost in the Shell” to film w reżyserii Rupert’a Sanders’a, scenariusz do filmu napisali: Jamie Moss, Jonathan Herman oraz William Wheeler. W rolach głównych w filmie wystąpili: Scarlett Johansson, Pilou Asbaek, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han, Danusia Samal, Lasarus Ratuere. Za zdjęcia do filmu odpowiedzialny jest Jess Hall natomiast jeśli chodzi o muzykę to Clint Mansell oraz Lorne Balfe. Film przy budżecie ok. 110 mln dolarów amerykańskich zarobił około 170 mln dolarów.

”Mad Max: Na drodze gniewu” doczeka się czarno-białego wydania Blu-ray!

''Mad Max: Na drodze gniewu'' czarno-biała edycja.

Film ”Mad Max: Na drodze gniewu” zostanie wydany na Blu-ray w wersji czarno-białej!

Niegdyś informowaliśmy was o planach George’a Miller’a o wydaniu filmu ”Mad Max: Na drodze gniewu” w wersji czarno-białej, reżyser chyba nie rzucał słów na wiatr. Warner Bros. oficjalnie ogłosił iż wydanie Blu-ray filmu o nazwie ”Black and Chrome” w edycji czarno-białej trafi na fizyczne nośniki! Do dyspozycji będziemy mieć dwa wydania. Dzień premiery to 6 grudnia bieżącego roku (informacji na temat polskiego wydania wciąż brak).

Ogromnym szczęściem dla fanów Mad Maxa będzie wydanie ”Mad Max High Octane Collection”, w wydaniu znajdziemy wszystkie cztery filmu o Mad Maxie w tym film ”Mad Max: Na drodze gniewu” w wersji kinowej (kolorowej) na Blu-ray oraz ”Black and Chrome” także na Blu-ray i dodatkowo kolorową wersję filmu w rozdzielczości 4K na Ultra HD Blu-ray. W wydaniu znajdzie się około 5 godzin bonusowych materiałów dodatkowych w tym także materiały z pozostałych wydań filmów serii Mad Max.

W kolekcji ”Mad Max Two film collection” filmu ”Mad Max: Na drodze gniewu” na Blu-ray znajdziemy film na Blu-ray w wersji kinowej (kolorowej) oraz ”Blach and Chrome” czyli czarno-białej.

(wciąż brak informacji na temat polskich dat premier powyższych wydań)

Okładki wydań ”Mad Max Two film collection” oraz ”Mad Max High Octane Collection” poniżej:

''Mad Max: Na drodze gniewu'' kolekcja dwóch wersji filmu, kinowej (kolorowej) oraz ''Black and Chrome'' - czarno-białej.
”Mad Max: Na drodze gniewu” kolekcja dwóch wersji filmu, kinowej (kolorowej) oraz ”Black and Chrome” – czarno-białej.
Kolekcja filmów serii Mad Max (wszystkie części). Film ''Mad Max: Na drodze gniewu'' na Blu-ray oraz Blu-ray 4K w wersji kinowej oraz wersja ''Black and Chrome'' w wydaniu na Blu-ray.
Kolekcja filmów serii Mad Max (wszystkie części). Film ”Mad Max: Na drodze gniewu” na Blu-ray oraz Blu-ray 4K w wersji kinowej oraz wersja ”Black and Chrome” w wydaniu na Blu-ray.

Poniżej nieoficjalny zwiastun wydania ”Black and Chrome”:

Mad Max: Na drodze gniewu” to film w reżyserii wielkiego wizjonera kina George’a Miller’a który odpowiada za całą franczyzę Mad Max. Scenariusz do filmu George Miller napisał wspólnie z Nick’iem Lathouris’em oraz Brendan’em McCarthy’m. W głównych rolach w filmie wystąpili: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult, Hugh Keays-Byrne, Josh Helman, Nathan Jones, Zoe Kravitz, Rosie Huntington-Whiteley, Riley Keough, Abbey Lee, Cournety Eaton. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od 22 maja 2015 roku, warto wspomnieć iż nowy Mad Max zdobył aż cześć Oscarów!

”Legion Samobójców” kolekcjonerskie wydanie Blu-ray!

''Suicide Squad'' (''Legion Samobójców''

Film ”Suicide Squad” aka ”Legion Samobójców” dopiero co trafił do naszych rodzimych kin, sieć sklepów amazon ukazała właśnie wydanie kolekcjonerskie filmu na nośnikach Blu-ray!

Premiera kinowa filmu ”Legion Samobójców” odbyła się 5 sierpnia bieżącego roku, sieć sklepów amazon do swojej oferty dołączyła właśnie wydanie kolekcjonerskie filmu na nośnikach Blu-ray, fani będą mieli do wyboru dwa wydania kolekcjonerskie Blu-ray z figurkami Deadshot’a lub Harley Quinn.

W wydaniach Blu-ray oprócz wspomnianych figurek znajdziemy film na Blu-ray w wersji 2D, film na DVD oraz kod upoważniający nas do oglądania filmu online. Dziwi brak filmu na Blu-ray w wersji 3D… Data premiery wydań nie jest jeszcze znana, na ten moment kolekcjonerki są dostępne tylko w przedsprzedaży w sklepach sieci AMAZON.

suicide_squad_bluray_deadshot_legion samobójców
”Legion Samobójców” (”Suicide Squad”) – wydanie kolekcjonerskie Blu-ray – figurka Deadshot

 

suicide_squad_bluray_harley_quinn_legion_samobójców
”Legion Samobójców” (”Suicide Squad”) – wydanie kolekcjonerskie Blu-ray – figurka Harley Quinn

Reżyserem oraz scenarzystą filmu ”Legion Samobójców” (”Suicide Squad”) jest David Ayer (”Furia”) w polskich kinach film jest wyświetlany od 5 sierpnia bieżącego roku. W rolach głównych w filmie wystąpili: Will Smith (Deadshot), Jared Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick flag), Viola Davis (Amanda Waller), Cara Delevingne (Enchantress), Jai Courtney (Kapitan Boomerang). Dokładna data premiery na nośnikach Blu-ray, Blu-ray 3D czy Ultra HD Blu-ray 4K nie jest jeszcze znana.

 

Nienawistna Ósemka blu ray w Stanach już w marcu!

nienawistna ósemka - quentin tarantino

Najnowsza produkcja Quentina Tarantino czyli ”Nienawistna ósemka” trafi na nośniki Blu-Ray w USA już 29 marca bieżącego roku.

Wydanie filmu na Blu-Ray będzie zawierało oryginalny format obrazu- 2.76:1 – 16:9, najwyższa bezstratna jakość dźwięku jaką otrzymamy wraz z wydaniem filmu to angielski DTS-HD Master 5.1. W wydaniu blu ray filmu ”Nienawistna ósemka” będą zawarte dodatki: ”Beyond the Eight: A Behind the Scenes Look” oraz ”Sam Jackson Guide to Glorious 70mm”.

The Hateful Eight plakat
”Nienawistna Ósemka” – plakat filmu.

”Nienawistna ósemka” zdobyła już Złotego Globa za najlepszą muzykę, film uzyskał także wiele nominacji do Oscara.

Za reżyserie oraz scenariusz filmu ”Nienawistna ósemka” (The Hateful Eight) odpowiedzialny jest Quentin Tarantino. W głównych rolach obsadzeni zostali aktorzy: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od 15 stycznia 2016 roku.

Polska premiera blu ray filmu ”Nienawistna ósemka” na ten moment nie jest jeszcze znana.

 

 

”Karbala” na blu-ray, wydanie raczej się nie pojawi?

Kiedy i czy w ogóle pojawi się film ”Karbala” na nośniku Blu-Ray?

Premiera filmu ”Karbala” na nośnikach DVD już 29 stycznia 2016 roku. Czy film pojawi się na nośnikach Blu-Ray? Nic na ten temat nie wiadomo w tym momencie.

Dystrybutorem filmu ”Karbala” jest Agora S.A. (Next Film) poniżej krótka analiza wydawnicza tego dystrybutora z filmów wydawanych w 2015 roku.

”Bogowie” – luty premiera DVD, kwiecień premiera na Blu-Ray!

”Ziarno Prawdy” – film został wydany tylko na DVD!

”Polskie gówno” – film został wydany tylko na DVD!

”Disco Polo” – film został wydany tylko na DVD!

”Ze wszystkich sił” – film został wydany tylko na DVD!

Czyżby polityka firmy się zmieniła i dystrybutor postawił wydawać filmy tylko na DVD i zrezygnował z Blu-Ray?

Powyższy news to tylko analiza, nie jest to oficjalna informacja!

Crimson Peak. Wzgórze krwi – europejska premiera Blu-Ray!

Europejska premiera Blu-Ray filmu ,,Crimson Peak. Wzgórze krwi” już w lutym 2016 roku.

Dokładna data europejskiej premiery na nośnikach Blu-Ray filmu ,,Crimson Peak. Wzgórze krwi” już 9 lutego 2016 roku. Wydanie będzie zawierało masę dodatków, najwyższa jakość dźwięku jaką otrzymamy wraz z wydaniem to angielski DTS:X 7.1.

Data polskiej premiery Blu-Ray na ten moment nie jest jeszcze znana.

,,Crimson Peak. Wzgórze krwi” to najnowszy film w reżyserii Guillermo Del Toro, Del Toro wraz z MAtthew Robbinsem napisał scenariusz do filmu. W rolach głównych w filmie wystąpili: Mia Wasikowska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston, Charlie Hunnam, Jim Beaver, Burn Gorman, Leslie Hope, Doug Jones. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od 23 października 2015 roku.

”Marsjanin” europejska premiera Blu-Ray i Blu-Ray 3D!

Europejska premiera na nośnikach Blu-Ray i Blu-Ray 3D filmu ,,Marsjanin” odbędzie się w styczniu 2016 roku!

Dokładna data premiery to 12 styczeń 2016 roku. Najwyższa jakość dźwięku jaką otrzymamy wraz z wydaniem to angielski DTS-HD Master 7.1, film do zobaczenia będzie zarówno w 2D jak i w trójwymiarze. Oczywiście z wydaniem na nośnikach Blu-Ray i Blu-Ray 3D otrzymamy masę dodatków, między innymi: wpadki z filmu, galeria zdjęć, premiera w pięciu największych kinach, okupacja Marsa.

Więcej informacji na temat polskiej premiery blu ray filmu ”Marsjanin” tutaj.

Film ,,Marsjanin” (The Martial) to najnowszy film w reżyserii Ridley’a Scott’a, scenariusz do filmu napisał Drew Goddard. W rolach głównych w filmie wystąpili: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Pena, Sean Bean, Kate Mara, Chiwetel Ejiofor. W polskich kinach film mogliśmy oglądać od października 2015 roku.

,,Everest” europejska premiera Blu-Ray 2D/3D

Europejska premiera Blu-Ray filmu ,,Everest” już w styczniu 2016 roku.

Dokładna data premiery na nośnikach Blu-Ray oraz Blu-Ray 3D to 25 stycznia 2016 roku, polska data premiery nie jest jeszcze znana. Format obrazu w europejskim wydaniu to 2.39:1. Film ,,Everest” zostanie wydany na ten moment w trzech wydaniach:

  • standardowe wydania na jednej płycie Blu-Ray z filmem w wersji 2D,
  • wydanie na dwóch płytach Blu-Ray z filmem w wersji 2D oraz 3D
  • wydanie na dwóch płytkach Blu-Ray z filmem w wersji 2D i 3D, w kolekcjonerskim steelbooku.

Na informacje na temat polskiej premiery Blu-Ray i Blu-Ray 3D filmu ,,Everest” jeszcze czekamy.

,,Everest” to najnowszy film w reżyserii Baltasara Kormakura (Agenci), w naszych rodzimych kinach film mogliśmy oglądać od 18 września 2015 roku. Produkcja przedstawia historię luźno opartą na autentycznej eskapadzie na Mount Everest, w trakcie której ekipa wspinaczkowa stawia czoło potężnej burzy śnieżnej. W filmie wystąpiła plejada aktorskich gwiazd, w filmie wystąpili: Jason Clarke, Josh Brolin, Jake Gyllenhaal, John Hawkes, Robin Wright, Emily Watson, Michael Kelly, Keira Knightley, Sam Worthington.

https://www.youtube.com/watch?v=-VI4PG9fd5M

Spectre – data europejskiej premiery Blu-Ray

,,Spectre” na Blu-Ray w przyszłym roku (Europa)

Europejska premiera wydania Blu-Ray najnowszych przygód Jamesa Bonda pt. ,,Spectre” to 22 luty 2016 roku. Oficjalna data premiery Polskiego wydania na ten moment nie jest nam znana. Szczegółów na temat specyfikacji europejskiego wydania Blu-Ray wam także nie zdradzimy ponieważ nie są znane.

W europie na nośnikach Blu-Ray planowane są dwa wydania filmu ,,Spectre”, standardowe wydanie w niebieskim pudle oraz wydanie kolekcjonerskie w steelbooku. Czy wydanie steelbook zobaczymy w Polsce? Powinniśmy, natomiast nie jest to pewne na 100%.

Informacje na temat polskiego wydania filmu ”Spectre” na blu ray znajdziecie tutaj – link. Premiera już 15 marca 2016 roku!

spectre_bluray
Okładka Blu-Ray Brytyjskiego wydania filmu ,,Spectre”
spectre_steelbook
Wydanie Blu-Ray w kolekcjonerskim steelbooku – ,,Spectre”

 

W polskich kinach film ,,Spectre” mogliśmy oglądać od 6 listopada 2015 roku, reżyserem filmu jest Sam Mendes, jako James Bond ponownie wcielił się Daniel Craig asystować mu będą tacy aktorzy jak: Christoph Waltz, Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Dave Bautista.

Aż siedem steelbook’ów James’a Bond’a na Blu-Ray!

W brytyjskich sklepach internetowych zavvi.com i amazon.co.uk do kupienie w przedsprzedaży aż 7 filmów z serii James Bond na Blu-Ray w kolekcjonerskich steelbook‚ach, premiera wydań odbędzie się 14 września 2015 roku. Na dzień dzisiejszy niewiadomo czy te wydania zostaną oficjalnie wydanie w Polsce.

casino royal steelbook blu ray
Casino Royale, steelbook Blu-Ray
diamonds are forever steelbook blu ray
Diamonds are Forever (Diamenty są wieczne), steelbook Blu-Ray
for your eyas only - blu ray steelbook
For your Eyes Only (Tylko dla twoich oczu), steelbook Blu-Ray
from russia with love - blu ray steelbook
From Russia with Love (Pozdrowienia z Rosji), steelbook Blu-Ray
on her majesty secret service blu ray steelbook
On Her Majestys Secret Service (W tajnej służbie jej królewskiej mości), steelbook Blu-Ray
thunderball - blu ray steelbook
Thunderball (Operacja piorun), steelbook Blu-Ray
you only live twice blu ray steelbook
You Only Live Twice (Żyje się tylko dwa razy), steelbook Blu-Ray