Sign in / Join

Mission Impossible Fallout | Premiera na nośnikach blu-ray i Ultra HD 4K.

Mission Impossible Fallout na fizyczne nośniki blu-ray oraz ultra hd blu-ray trafi na początku grudnia bieżącego roku. Dystrybutorem naszego rodzimego wydania jest Imperial CinePix.

Mission Impossible Fallout zostanie wydany w Polsce nakładem Imperial CinePix Premiera na fizycznych płytach blu-ray i ultra hd blu-ray odbędzie się już 12 grudniaCo ciekawe dystrybutor zadbał o kolekcjonerów wydań steelbook– film zostanie wydany w aż dwóch takich wydaniach (4K).

Zarówno w wydaniu filmu Mission Impossible Fallout na nośnikach blu-ray jak i 4K znajdziemy bezstratną ścieżkę audio Dolby AtmosOczywiście w każdym z wydań będzie dostępny polski lektor oraz napisy. Płyta 4K będzie nośnikiem o pojemności BD-100GB, film będzie kompatybilny ze standardem Dolby Vision oraz HDR10W najnowszej części misji niemożliwej sporo sekwencji zostało nagranych kamerami IMAX, będziemy mieli okazję oczywiście je zobaczyć.

Sprawdź: Co to jest Dolby Atmos?

Materiały dodatkowe zawarte na nośniku blu-ray:

  • komentarze: reżyser Christopher McQuarrie i Tom Cruise
  • komentarze: reżyser Christopher McQuarrie i montażysta Eddie Hamilton
  • komentarze: kompozytor Lorne Balfe
  • wyizolowana ścieżka muzyczna

Warto wspomnieć iż wydania 4K w kolekcjonerskim steelbooku (będą dwa) będą posiadały bonusowy nośnik blu-ray z nowymi dodatkami (materiały o realizacji filmu oraz sceny niewykorzystane z komentarzem reżysera). Sprawdź ceny wszystkich wydań w empik.com (link).

Mission Impossible Fallout

Mission Impossible Fallout – standardowe wydanie blu-ray (w środku jeden nośnik bd).

Mission Impossible Fallout

Mission Impossible Fallout – standardowe wydanie Ultra HD Blu-ray + blu-ray. Warto wspomnieć iż w tym wydaniu nie ma bonusowej płyty z dodatkami.

Mission Impossible Fallout

Mission Impossible Fallout – kolekcjonerskie wydanie steelbook. W środku aż 3 nośniki: 1x 4K +2x bd.

Mission Impossible Fallout

Mission Impossible Fallout – drugi kolekcjonerski steelbook. Podobnie jak w powyższym wydaniu w środku znajdują się 3 płyty.

Mission Impossible Fallout | Gdzie zakupić w przedsprzedaży?

Wszystkie wydania filmu możecie już teraz zamówić w przedsprzedaży w empik.com (link). Za zwykłe wydanie blu-ray przyjdzie nam zapłacić ok. 82 zł, wydanie 4K to już koszt rzędu 139 zł. Obydwa wydania steelbook kosztują w okolicach 167 zł.

Christopher McQuarrie to reżyser przedostatniej części misji niemożliwej (Rogue Nation), został on także obsadzony na stołki reżysera w filmie Mission Impossible Fallout. McQuarrie oraz Bruce Geller wspólnymi siłami napisali scenariusz do filmu. W rolach głównych w filmie wystąpili: Tom Cruise, Henry Cavill, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Angela Bassett, Vanessa Kirby. W polskich kinach film był emitowany od 10 sierpnia 2018 roku, zarobił na całym świecie blisko 800 milionów dolarów amerykańskich. Film trafi na fizyczne nośniki blu-ray i UHD 4K już 12 grudnia do polski.