Sign in / Join

Ultra HD Blu-ray 4K z Polską wersją językową | Włoski AMAZON

Przedstawiamy wam listę włoskich wydań Ultra HD Blu-ray 4K z polskimi napisami lub lektorem które są dostępne na włoskim Amazonie.

Przedstawiamy wam listę filmów na nośnikach Ultra HD Blu-ray 4K z włoskiego Amazona które zawierają polskiego lektora lub napisy. Pamiętajcie iż wystarczy wam tylko jedno konto na Amazonie, z jednym kontem możecie logować się i robić zakupy w każdy sklepie internetowym sieci Amazon. W tytule filmu macie odnośnik do filmu na włoskim Amazonie.

Edit: Do listy jest jeszcze duża liczba filmów do dopisania. Stan na 21.04.2018.

Dodatkowo na włoskim Amazonie znajdziemy liczne promocje zarówno na płyty Blu-ray jak i na nośniki Blu-ray 4K, poniżej kilka screenów wprowadzających.

Włoski Amazon screenshot 1

Włoski Amazon screenshot 1. Tutaj przedstawiamy jak się dostać do działu z filmami i serialami Blu-ray i UHD. Najeżdżamy kursorem na „Musica, Film e TV” a następnie klikamy w „DVD e Blu-ray”.

Włoski Amazon screenshot 2

Włoski Amazon screenshot 2. Jesteśmy już w dziale filmów i seriali na Blu-ray i UHD. Z lewej strony na czerwono zaznaczyłem aktualne promocje na płyty.

Włoski Amazon screenshot 3

Włoski Amazon screenshot 3. Tutaj wszedłem w najlepszą promocje która jest od dawna już dostępna, promocja „DVD e Blu-ray 3 titoli =-50%” na screenie wyżej zatytułowana „Universal 3 tittolii a -50%”. Dodając trzy tytuły z promocji koszyk zakupowy ulegnie rabatowi -50%. W tej promocji filmy na Blu-ray 4K możemy zakupić nawet w cenie ok. 35 zł za sztukę :).