Sign in / Join

Gra o Tron sezon pierwszy BLU-RAY / Jakie wydanie warto zakupić?

Gra o Tron sezon pierwszy BLU-RAY, przegląd wydań. Jakie wydania Blu-ray warto zakupić?

Gra o Tron to amerykański serial który został stworzony na podstawie książek fantasy autorstwa pisarza George’a R.R. Martina. Osobami odpowiedzialnymi za serial oraz twórcami są David Benioff oraz D.B. Weiss – panowie tworzą serial wraz ze współpracą ze stacją HBO. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu został wyemitowania dnia 17 kwietnia 2011 roku na stacji HBO oraz platformie HBO GO. Aktualnie (stan na 31.03.2018) serial skończył się na emisji 7 sezonu, sezon ósmy serialu ma zadebiutować jeszcze w 2018 roku.

Odcinki sezonu pierwszego serialu „Gra o Tron”:

  • 1. Winter Is Coming
  • 2. The Kingsroad
  • 3. Lord Snow
  • 4. Cripples, Bastards, and Broken Things
  • 5. The Wolf and the Lion
  • 6. A Golden Crown
  • 7. You Win or You Die
  • 8. The Pointy End
  • 9. Baelor
  • 10. Fire and Blood

Pierwszy sezon Gry o Tron zarówno na polski jak i na zagraniczny rynek trafiło wiele wydań Blu-ray, jakie warto zakupić?

Na nasz rodzimy rynek fizycznych nośników Blu-ray trafiło kilka wydań pierwszego sezonu serialu Game of Thrones. Na zagranicznym było ich znacznie więcej co ciekawe wiele z nich jest z Polską ścieżką dźwiękowa i napisami. Poniżej przegląd wydań które polecamy zakupić:

Gra o Tron sezon pierwszy na Blu-ray, wydanie Polskie. Wydanie kolekcjonerskie w digibooku.

Gra o Tron sezon pierwszy na Blu-ray, wydanie Polskie. Wydanie kolekcjonerskie w digibooku. Wydanie na 5 nośnikach Blu-ray. Wydanie możecie zakupić w sklepie empik.com (link tutaj) oraz na brytyjskim Amazonie (link tutaj) – brytyjskie wydanie także zawiera polskiego lektora i napisy. UWAGA: Najwyższa bezstratna ścieżka audio w wydaniu to angielski DTS-HD Master 5.1.

Gra o Tron sezon pierwszy BLU-RAY Steelbook.

Gra o Tron sezon pierwszy na Blu-ray, wydanie Brytyjskie. Wydanie kolekcjonerskie w steelbooku z sygnetem. Wydanie na 5 nośnikach Blu-ray. Wydanie możecie zakupić na brytyjskim Amazonie (link tutaj) – akurat te wydanie Blu-ray nie zawiera polskiego lektora i napisów. UWAGA: Najwyższa bezstratna ścieżka audio w tym wydaniu to angielski Dolby Atmos.

Sezon pierwszy Gry o Tron trafi na Ultra HD Blu-ray 4K.

Pierwszy sezon serialu Gra o Tron trafi na nośniki Ultra HD Blu-ray 4K. Premiera na nośnikach 4K odbędzie się w czerwcu. Serial na nośnikach Ultra HD będzie kompatybilny ze standardem dźwięku Dolby Atmos oraz ze standardem obrazu HDR – Dolby Vision.