Sign in / Join
Gra o Tron Sezon 4

Gra o Tron sezon 4 Blu-ray, co warto wybrać?

Gra o Tron sezon 4 Blu-ray, jakie wydanie warto wybrać?

Odpowiedzialni za serial „Gra o Tron” są David Benioff i D.B. Weiss. Serial „Gra o Tron” jest tworzony we współpracy ze stacją HBO oraz Georgem R.R Martinem który jest autorem książek dzięki którym serial powstał. Czwarty sezon serialu Gra o Tron zadebiutował na stacji HBO oraz platformie HBO GO w dniu 15 marca.

Czwarta seria serialu Gra o Tron doliczyła się 10 odcinków :

  1. Two Swords
  2. The Lion and the Rose
  3. Breaker of Chains
  4. Oathkeeper
  5. First of His Name
  6. The Laws of God and Men
  7. Mockingbird
  8. The Mountain and the Viper
  9. The Watchers on the Wall
  10. The Children

Gra o Tron sezon 4 na fizycznych płytach Blu-ray w Polsce został wydany przez firmę Galapagos. Firma wydała sezon 4 w jednym kolekcjonerskim wydaniu Blu-ray. Czy Polskie wydanie warto kupić? Jakie wydanie zagraniczne wybrać?

Gra o Tron sezon 4 Blu-ray

Gra o Tron sezon 4 Blu-ray. Brytyjskie wydanie Digibook z polskim lektorem i napisami, w sumie 4 nośniki Blu-ray. Wydanie jest trudno dostępne w Polsce, możecie je zamówić w brytyjskim amazonie, Amazon link. W wydaniu znajdziemy bezstratną ścieżkę audio DTS-HD Master 5.1.

Gra o Tron sezon 4 Blu-ray

Gra o Tron sezon 4 Blu-ray, wydanie kolekcjonerskie w steelbooku. Brytyjskie wydanie w którym znajdziemy polskie napisy, wydanie możecie zamówić w brytyjskim amazonie, Amazon link. Wydanie zawiera bezstratną ścieżkę audio Dolby Atmos.