Sign in / Join
Gra o Tron sezon 3 BLU-RAY

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray, przegląd wydań. Co warto kupić?

Które wydania Gry o Tron sezon 3 warto zakupić na nośnikach Blu-ray?

Serial „Gra o Tron” to amerykański serial stworzony przez stację HBO oraz Davida Benioffa i D.B. Weissa. Serial jest wiernie realizowany na podstawie książek Georgea R.R. Martina. Odcinek pierwszy trzeciego sezonu serialu Gra o Tron został wyemitowany na stacji HBO oraz platformie HBO GO dnia 15 marca.

Trzeci sezon Gry o Tron doliczył się 10 odcinków :

  1. Valar Dohaeris
  2. Dark Wings, Dark Words
  3. Walk of Punishment
  4. And Now His Watch Is Ended
  5. Kissed by Fire
  6. The Climb
  7. The Bear and the Maiden Fair
  8. Second Sons
  9. The Rains of Castamere
  10. Mhysa

Gra o Tron sezon 3 na fizycznych nośnikach Blu-ray w Polsce został wydany w niewielkiej ilości wydań. Zagranicą możemy znaleźć kilka ciekawych wydań kolekcjonerskich, jakie warto zakupić?

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray polskie wydanie kolekcjonerskie Digipack.

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray polskie wydanie kolekcjonerskie Digibook. Wydanie jest już trudno dostępne w naszym kraju. Kolekcjonerskie brytyjskie wydanie zawiera polskiego lektora i napisy, Amazon link. Najwyższa bezstratna ścieżka audio to angielski DTS-HD Master 5.1. W środku znajdziemy pięć płyt Blu-ray.

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray Polskie wydanie specjalne. W środku 5 płyt blu-ray. Najwyższa bezstratna ścieżka audio to angielski DTS-HD Master 5.1. Wydanie jest dostępne w empiku, link tutaj.

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray Steelbook.

Gra o Tron sezon 3 Blu-ray Steelbook. Brytyjskie wydanie Blu-ray trzeciego sezonu które nie zawiera polskiego lektora i napisów, kolekcjonerskie wydanie w steelbooku.W wydaniu znajdziemy bezstratną ścieżkę audio Dolby Atmos. Wydanie możemy zakupić w brytyjskim amazonie, Amazon link.