Sign in / Join
Gra o Tron sezon 2

Gra o Tron sezon 2 BLU-RAY. Jakie wydanie na BD warto zakupić?

Gra o Tron sezon 2 na BLU-RAY. Jakie wydanie na BD warto zakupić?

Amerykański serial „Gra o Tron” to serial stworzony na podstawie książek fantasy których autorem jest George R.R. Martin. Twórcami serialu „Gra o Tron” są David Benioff i D.B. Weiss, serial jest tworzony w kooperacji ze stacją HBO. Pierwszy odcinek sezonu numer dwa Gry o Tron został wyemitowany na HBO w dniu 2 kwietnia 2012 roku.

Gra o Tron sezon 2 liczy 10 odcinków:

  1. The North Remembers
  2. The Night Lands
  3. What Is Dead May Never Die
  4. Garden of Bones
  5. The Ghost Harrenhal
  6. The Old Gods and the New
  7. A Man Without Honor
  8. The Prince of Winterfell
  9. Blackwater
  10. Valar Morghulis

Gra o Tron sezon 2 na płytach Blu-ray został wydany w Polsce w jednym kolekcjonerskim wydaniu, zagranica miała ich trochę więcej. Jakie wydanie Blu-ray warto kupić?

Gra o Tron sezon 2 BLU-RAY. Polskie wydanie kolekcjonerskie.

Gra o Tron sezon 2 BLU-RAY. Polskie wydanie kolekcjonerskie. Wydanie na pięciu płytach Blu-ray. Wydanie możecie zamówić w sklepie empik.com (link tutaj). UWAGA: Najwyższa bezstratna ścieżka dźwiękowa dostępna w wydaniu to angielski DTS-HD Master 5.1. Oczywiście nasze rodzime wydanie posiada polskiego lektora i napisy.

Gra o Tron sezon 2 Blu-ray kolekcjonerski steelbook.

Gra o Tron sezon 2 Blu-ray kolekcjonerski steelbook z sygnetem. Wydanie brytyjskie. Wydanie nie zawiera polskiego lektora i napisów. Wydanie na 5 nośnikach Blu-ray W tym wydaniu znajdziemy bezstratną ścieżkę audio Dolby Atmos. Wydanie możecie zakupić w brytyjskim Amazonie (link tutaj). Jeżeli nie zależy nam polskich napisach i lektorze, warto zakupić ze względu na świetny steelbook oraz ścieżkę Dolby Atmos.

Gra o Tron sezon 2 Blu-ray, kolekcjonerski digibook.

Gra o Tron sezon 2 Blu-ray, kolekcjonerski digibook. Świetne kolekcjonerskie wydanie- wydanie brytyjskie. W wydaniu znajdziemy polskiego lektora i napisy. Wydanie na pięciu nośnikach Blu-ray. Najwyższa bezstratna ścieżka audio w tym wydaniu to angielski DTS-HD Master 5.1. Wydanie jest dostępne do kupienia na brytyjskim Amazonie (link tutaj).