Sign in / Join

Twój Vincent – na nośnikach Blu-ray już w kwietniu bieżącego roku.

Twój Vincent trafi na fizyczne nośniki Blu-ray 13 kwietnia tego roku. Dystrybutorem wydania Blu-ray jest firma AGORA S.A. – Next Film. Film zostanie wydany na nośniki Blu-ray i DVD, zabraknie wydania na Ultra HD Blu-ray 4K.

W polskim wydaniu Blu-ray znajdziemy bezstratną ścieżkę audio DTS-HD Master 5.1 w języku polskim. Format obrazu to 16:9 – 1.33:1.

Aktualnie film „Twój Vincentmożecie zakupić w przedsprzedaży w sklepie internetowym empik.com w cenie 51,99 zł (link tutaj).

"Twój Vincent" okładka Polskiego wydania Blu-ray.

„Twój Vincent” okładka Polskiego wydania Blu-ray.

We Włoszech film „Loving Vincent” otrzyma wydanie na nośniku Ultra HD Blu-ray, aktualnie brakuje informacji na temat większych szczegółów jak czy film będzie kompatybilny z Dolby Vision czy tylko HDR10? Możemy potwierdzić iż „Twój Vincent” był tworzony kamerami Digital Intermediate (4K) oraz Digital Stills (6K) także możemy być pewni „prawdziwego 4K”.

"Twój Vincent" okładka Włoskiego wydania Blu-ray 4K.

„Twój Vincent” okładka Włoskiego wydania Blu-ray 4K.

Twój Vincent” („Loving Vincent”) to niesamowita animacja stworzona między innymi przez Polaków. Film opowiada historię życia geniusza Vincenta Van Gogha. Reżyserami tego filmu jest Dorota Kobiela oraz Hugh Welchman, oboje napisali także scenariusz do filmu. W głównych rolach w filmie wystąpili: Douglas Booth, Jerome Flynn, Robert Guralczyk, Helen McCrory, Chris O”Dowd, Saoirse Ronan, John Sessions, Eleanor Tomlinson. W naszych rodzimych kinach film był emitowany 6 października 2017r. Film przegrał batalie o Oscara w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany. Podobnie było w przypadku walki o Złotego Globa. W Polsce premiera na nośnikach Blu-ray odbędzie się już 13 kwietnia, to wizualnie świetne kino które z pewnością warto nabyć na Blu-ray.

1 comment