Sign in / Join

Thor Ragnarok na Blu-ray i Blu-ray 3D już w marcu.

Thor Ragnarok na nośniki Blu-ray oraz Blu-ray 3D trafi już w marcu.

Dystrybutorem wydania jest firma Galapagos, dokładna data premiery na nośnikach Blu-ray i Blu-ray 3D to 14 marca bieżącego roku. Na płycie Blu-ray znajdziemy bezstratną ścieżkę audio DTS-HD Master 7.1 oraz polski dubbing DD 5.1. Format obrazu to 16:9 – 2.35:1. W polskim wydaniu będą zawarte liczne dodatki jak reportaże z produkcji, gagi, liczne sceny niewykorzystane.

Zarówno wydanie Blu-ray jak i Blu-ray 3D możecie zamówić w sklepie internetowym empik.com (link tutaj).

"Thor Ragnarok" okładka Polskiego wydania Blu-ray.

„Thor Ragnarok” okładka Polskiego wydania Blu-ray.

"Thor Ragnarok" okładka Polskiego wydania Blu-ray 3D.

„Thor Ragnarok” okładka Polskiego wydania Blu-ray 3D.

Na zagranicznych rynkach film zostanie wydany także na nośniku Blu-ray 4K. W wydaniu filmu „Thor Ragnarok” na Ultra HD Blu-ray znajdziemy bezstratną ścieżkę audio Dolby Atmos, wydanie będzie kompatybilne ze standardem HDR10. Sprawdź cenę w Brytyjskim wydaniu Blu-ray 4K na Amazonie.

W filmie „Thor Ragnarok” w głównych rolach zagrali Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo. Reżyserem filmu jest Taika Waititi, scenariusz napisali Craig Kule oraz Chritopher Yost. W polskich kinach film był emitowany od 25 października 2017 roku. Na całym świecie film zarobił ok. 853 milionów dolarów amerykańskich, w Polsce film był bardzo popularny.