Sign in / Join

Blade Runner 2049 na Blu-ray i Blu-ray 4K już w lutym.

Blade Runner 2049 jeden z najlepszych audio-wizualnie filmów ostatnich lat w lutym trafi na nośniki Blu-ray i Blu-ray 4K.

Blade Runner 2049 w Polsce zostanie wydany na nośnikach Blu-ray i Blu-ray 4K.  Dokładny dzień premiery to 7 luty. Dystrybutorem wydania jest Imperial CinePix. Na płycie Blu-ray znajdziemy bezstratną ścieżkę DTS-HD Master 5.1 natomiast na płycie 4K będzie to Dolby Atmos. Dystrybutor zadbał o kolekcjonerów steelbooków ponieważ film trafi w takim wydaniu na nasz rodzimy rynek płyt.

Film „Blade Runner 2049” na płycie Blu-ray 4K jest zgodny ze standardami HDR10 oraz jak wcześniej wspomniałem Dolby Atmos.

Zarówno wydanie Blu-ray jak i Ultra HD filmu „Blade Runner 2049” możecie zamówić w przedsprzedaży w sieciach sklepów empik.com – link tutaj.

Okładka wydania Blu-ray.

Okładka wydania Blu-ray.

Okładka wydania Blu-ray w kolekcjonerskim steelbooku.

Okładka wydania Blu-ray w kolekcjonerskim steelbooku.

Okładka wydania Ultra HD Blu-ray.

Okładka wydania Ultra HD Blu-ray.

W nowym Blade Runnerze w głównych rolach zagrali Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Jared Leto, Dave Bautista. Reżysrem filmu jest Denis Villeneuve („Pogorzelisko”), scenariusz do filmu napisali Hampton Fancher i Michael Green. W polskich kinach film był emitowany od dnia 6 października 2017 roku. Na całym świecie film zarobił ok.  260 milionów dolarów USA. Warto odnotować iż film zdobył dwa Oscary za najlepsze zdjęcia oraz najlepszy dźwięk.